ESAGONO MINIBUS

Pohodlný a prostorný shuttle pro příjemné cestování

Elektrické minibusy Esagono jsou unikátními vozidly ve své kategorii. Jsou schopné pohodlně pojmout až 7 pasažérů společně s velkým objemem zavazadel (anebo 4 pasažéry a invalidní vozík v rozloženém stavu).

 

Evropská silniční homologace N1 je zárukou vysokých standardů kvality a bezpečnosti, díky které také vozidlo lépe splňuje požadavky na udělení dotací.

 

Bezúdržbové baterie, které nevyžadují doplňování kapalin a všestranně odolná aluminiová karoserie jsou zase zárukou nízkých nároků na dílenskou údržbu.

 

Minibusy Esagono jsou všestranným a funkčním řešením do všech míst s omezeními provozu, do městských částí, industriálních center a zelených zón.

Technické specifikace

 

Pohon

Výkon     

10 kW (špičkový 15 kW)
Baterie    

72 V., 16.2 kWh
Nabíječka baterií    

Vestavěná

Rozměry

Délka

4.000/3.982 mm

Šířka

1.200/1.360 mm
Výška se střechou

2.270/2.150

Vlastnosti

Míst k sezení

6/7 (nebo 4 + invalidní vozík)

Celková hmotnost

2000 kg

Dojezd na jedno nabití

až 130 km (±dle jízdního režimu)

Zaujal Vás Hisun Sector E1?

Rádi Vám o tomto modelu sdělíme další informace!

Zavolejte nám na linku

Anebo nám zašlete dotaz pomocí e-mailu

 

Společnost ECO CARS s.r.o. je úspěšná firma s čistě českým kapitálem. Byla založena v roce 2016 v Praze. Naše produkty využívají zákazníci z celé republiky, ale i ze zahraničí.

 

Zboží je až do úplného uhrazení majetkem prodávajícího. V případě prodlení se splatností je dodavatel oprávněn účtovat penále 0,05 % z dlužné částky za každý den prodlení, pokud není stanoveno jinak v odděleném smluvním ujednání​.

www.ecocars.cz

ECO CARS s.r.o. 2018. Všechna práva vyhrazena