Servis a zázemí

Možnost plného servisu našich vozidel je pro nás stejně důležitá, jako jejich prodej samotný.

Z tohoto důvodu máme, v Modleticích u Prahy, více než 600 metrů čtverečních na kterých nabízíme kompletní záruční i pozáruční servis našich elektrovozidel.

Díky tomu jsme schopni plně a efektivně plnit podmínky nabízených záruk na naše modely, a provádět jakékoliv opravy...a to i po vypršení záruční lhůty.

Add Your Title

This is a great place to add a tagline.

Tell customers more about you. Add a few words and a stunning pic to grab their attention and get them to click.

This space is ideal for writing a detailed description of your business and the types of services that you provide. Talk about your team and your areas of expertise. 

Úpravy a vylepšení

Neustále vylepšujeme provedení a doplňky svých vozidel.

Pro opravdového odborníka není žádná věc nikdy dokonalá, a vždycky ji lze ještě více vylepšit. Naši zákazníci v ČR a na Slovensku mají jedinečné nároky a potřeby, a my neustále pracujeme na tom, abychom jim vycházeli vstříc. 

Z tohoto důvodu spolupracujeme s mnoha českými dodavateli a společně s nimi vylepšujeme možnosti použití našich elektrovozidel a jejich příslušenství.

 

 

Společnost ECO CARS s.r.o. je úspěšná firma s čistě českým kapitálem. Byla založena v roce 2016 v Praze. Naše produkty využívají zákazníci z celé republiky, ale i ze zahraničí.

ECO CARS, s.r.o.

Modletice 102, Říčany u Prahy

ič: 01835068 dič: CZ01835068

Provozní doba:  Po-Pá,  8:00-16:30 (polední přestávka: 12:00 - 12:30)

Tel:  +420 770 113 100

www.ecocars.cz

ECO CARS s.r.o. 2021. Všechna práva vyhrazena