top of page
1-min.png

SMALL ELECTRIC VEHICLE

Elektromobilita, která dává smysl!

Elektrická komunální užitková a osobní vozidla nabízejí novou, stále více se rozvíjející alternativu ke klasickým pohonům. S nižšími pořizovacími i provozními náklady, dlouhým dojezdem a širokými možnostmi využití představují elektrovozidla vážného hráče v nové éře dopravy. 

Kategorie malých, pohotovostních elektromobilů má obrovský potenciál využití pro kratší a frekventovanou přepravu osob nebo nákladu. A to především v prostředí, kde se klade důraz na tichý a čistý provoz. 

VÝHODY ELEKTROMOBILITY

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Elektromobily jsou konstruovány s ohledem na maximálně efektivní nízkonákladový provoz díky rekuperační technologii a optimálně vyladěnému řešení elektroniky.

PLYNULÁ JÍZDA

Intuitivní kontrola rychlosti a trakce, přizpůsobena pro potřeby a komfort řidiče. 

OBRATNOST A SÍLA

Obratný ve městě a nekompromisní v terénu. Kompaktní rozměry a malý poloměr zatáčení pro přesnou jízdu, silný elektromotor a samosvorný diferenciál pro prostupnost terénem.

TICHÝ A ČISTÝ PROVOZ

Elektromobilita otevírá nové možnosti využití tam, kde je kladen důraz na tichý a čistý provoz s nulovými lokálními emisemi.

NENÁROČNÉ NA ÚDRŽBU

Elektromobilita se pojí s jednodušší konstrukcí vozidel, tudíž odpadá například potřeba provozních kapalin, nebo emisní měření. SEV se díky jednoduchosti konstrukce a použitým materiálům stává téměř bezúdržbovou. 

SNADNÉ A RYCHLÉ DOBÍJENÍ

Lithiové akumulátory, spolu s vestavěnou nabíječkou nabízejí možnost dobíjení z běžné domácí sítě na kapacitu 80% již za 1 hodinu. Standardní dobíjecí čas do plného nabití činí 4-5 hodin.

bottom of page